محل کنونی شما: معاونت دانشجویی و فرهنگی معاونت مالی دریافت شناسه واریز
 
 
 
 
 
 

دریافت شناسه واریز جهت پرداخت شهریه 85%

نامه الکترونیک چاپ PDF

قابل توجه دانشجویان گرامی

دانشجویان محترم جهت دریافت شناسه واریز می توایند به سامانه پارسا مراجعه و از طریق منوی شهریه شناسه واریز خود را مشاهده کنید و یا به روش زیر عمل کنید

به اطلاع می رساند کلیه دانشجویانی که هنوز مبلغ شهریه 85% خود را پرداخت نکرده اند، تنها با داشتن شناسه پرداخت می توانند شهریه خود را به شماره حساب  2171873550005 به نام حساب رابط (خزانه دولت ) واریز نمایند. لذا دانشجویان می توانند از طریق فایل زیر نسبت به اخذ شناسه واریز خود اقدام نمایند. لازم به ذکر است جهت دریافت شناسه واریز داشتن شماره دانشجویی الزامی است.

شناسه واریز هر دانشجو با توجه به شماره دانشجویی هر دانشجو همیشه ثابت و منحصر به فرد میباشد. جهت دریافت فایل اکسل شناسه واریز بانک ملی روی گزینه دانلود فایل مربوط به دریافت شناسه واریز کلیک کنید پس از دریافت فایل اکسل شماره دانشجویی خود را در فیلد مربوطه وارد نمایید و کلید Enter را بزنید.

 

تذکر1: قابل توجه دانشجویان ورودی سال 89، جهت دریافت شناسه به این نکته توجه نمایند:

با توجه به اینکه شماره دانشجویی شما 12 رقمی می باشد لذا بعد از عدد 89 یک صفر اضافه کنید. همچنین به انتهای شماره دانشجویی خود نیز یک صفر اضاف نمایید. به طور مثال شماره دانشجویی 896900353003 به 89069003530030 تبدیل می گردد.

تذکر2: قابل توجه دانشجویان انتقالی و مهمان به مراکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) و امام رضا (ع) پردیسان ، جهت دریافت شناسه به این نکته توجه نمایند:

این دسته از دانشجویان از 10069003200000094 به جای شناسه واریز استفاده نمایند. لازم به ذکر است دانشجویان مرکز امام رضا (ع) که به مرکز امام خمینی (ره) منتقل شده اند باید از طریق فایل زیر اقدام به دریافت شناسه واریز نمایند.

تذکر3: تذکر 1 و تذکر 2 به ترتیب فقط و فقط مشمول دانشجویان ورودی سال 89 و دانشجویان انتقالی و مهمان به مراکز آموزش علمی کاربردی فنی و حرفه ای امام خمینی (ره) و امام رضا (ع) می شود و سایر دانشجویان بدون تغییر شماره دانشجویی اقدام به دریافت شناسه واریز نمایند.

تذکر4: برای باز کردن فایل زیر نیاز به نرم افزار اکسل 2007 به بالا دارید. در صورت بروز مشکل فایل را با پسوند xlsx.* ذخیره نمایید و یا از Google Chrome Browser استفاده کنید.

تذکر5:دقت نمایید شهریه خود را توسط فیش بانکی و با شناسه واریز پرداخت نمایید در صورتی که پرداخت از طریق دستگاه pos یا توسط چک بدون شناسه واریز انجام گردد وجه واریزی به نام دانشجو منظور نمیگردد.

دانلود فایل مربوط به دریافت شناسه واریز